Zaznacz stronę

Blog

Jakie uprawnienia powinien posiadać rekruter?

Rola rekrutera w firmie jest nieoceniona. Do jego obowiązków należy pozyskiwanie jak najbardziej wartościowych pracowników. Jego wybory mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i sukces całej firmy. Jakie kwalifikacje powinien posiadać profesjonalny rekruter?

Czytaj dalej

Jakie zagadnienia obejmują kursy sekretarek medycznych?

Zgodnie z prawem, aby zostać sekretarką medyczną, nie trzeba posiadać kierunkowego wykształcenia. Pracodawcy mają jednak swoje wymagania. Odpowiednie kursy otwierają drogę do znalezienia posady w renomowanych placówkach. Jak wyglądają szkolenia na sekretarkę medyczną?

Czytaj dalej

Kto może zostać specjalistą ds. kadr?

Specjalistą do spraw kadr może zostać każda osoba, która ma do tego właściwe predyspozycje i opanuje doskonale zakres obowiązków na swoim stanowisku. To bardzo odpowiedzialna funkcja, podobnie jak praca w księgowości. Oba etaty łączy coś jeszcze: nie trzeba mieć wykształcenia wyższego, by je objąć, a ponadto specjalista ds. kadr zajmuje się zwykle także płacami i […]

Czytaj dalej

Dlaczego warto stale podnosić swoje kwalifikacje?

Jeszcze jakiś czas temu kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe kojarzyły nam się niemal wyłącznie z warsztatami zapewnianymi przez urząd pracy i doskonaleniem pracowników wewnątrz firm. Dziś na rynku nie brakuje ogólnodostępnych kursów i szkoleń, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Cieszą się zainteresowaniem. W naszym wpisie przekonamy osoby niezdecydowane, dlaczego warto stale […]

Czytaj dalej

Jakie kursy kwalifikacyjne dedykowane są dla kadr?

Na początku założenia firmy i rozpoczęcia działalności gospodarczej czynnościami kadrowo-płacowymi zajmuje się zwykle sam założyciel. Gdy firma zaczyna się rozrastać i zatrudniać kolejnych pracowników, tworzony jest dział kadr i płac lub obowiązki związane z prowadzeniem działu kadrowo-płacowego powierzane są firmie zewnętrznej. Co warto wiedzieć na temat kursów dedykowanych dla kadr?

Czytaj dalej

Jak wygląda nauka podczas kursów dla sekretarek medycznych?

Jednym z kursów zawodowych, które potwierdzają nabycie kwalifikacji, jest kurs dla przyszłych sekretarek medycznych. Kurs rejestratorka medyczna zakończony egzaminem zewnętrznym ma ułożony kompleksowy program, który obejmuje kilka punktów – od ogólnych zasad pracy w służbie zdrowia po profesjonalną obsługę pacjenta. W naszym wpisie przyjrzymy się wszystkim punktom kursu dla sekretarek medycznych.

Czytaj dalej
Call Now Button