Zaznacz stronę

Blog

Jakie kursy kwalifikacyjne dedykowane są dla kadr?

Na początku założenia firmy i rozpoczęcia działalności gospodarczej czynnościami kadrowo-płacowymi zajmuje się zwykle sam założyciel. Gdy firma zaczyna się rozrastać i zatrudniać kolejnych pracowników, tworzony jest dział kadr i płac lub obowiązki związane z prowadzeniem działu kadrowo-płacowego powierzane są firmie zewnętrznej. Co warto wiedzieć na temat kursów dedykowanych dla kadr?

Czytaj dalej

Jak wygląda nauka podczas kursów dla sekretarek medycznych?

Jednym z kursów zawodowych, które potwierdzają nabycie kwalifikacji, jest kurs dla przyszłych sekretarek medycznych. Kurs rejestratorka medyczna zakończony egzaminem zewnętrznym ma ułożony kompleksowy program, który obejmuje kilka punktów – od ogólnych zasad pracy w służbie zdrowia po profesjonalną obsługę pacjenta. W naszym wpisie przyjrzymy się wszystkim punktom kursu dla sekretarek medycznych.

Czytaj dalej

Jak zostać rejestratorką medyczną?

Chcąc nieść pomoc innym ludziom, nie koniecznie widząc siebie jako lekarza pierwszego kontaktu, czy też chirurga przy stole operacyjnym dobrą alternatywą na pracę w środowisku medycznym może być praca rejestratorki. Na czym polega wykonywanie tego zawodu? Jak zdobyć niezbędne uprawnienia?

Czytaj dalej

Na czym polega tzw. miękkie HR?

Obecnie w niemal każdym większym przedsiębiorstwie zatrudnia się osoby zajmujące się tzw. obszarem HR,  czyli zarządzaniem zasobami ludzkimi. Ich obowiązki są różne od czysto formalnych związanych ze sprawami kadrowymi po rozwój. Im dany podmiot jest bardziej złożony tym dział HR jest bardziej rozbudowany i dzieli się na HR miękki i twardy. Dziś zajmiemy się pierwszym […]

Czytaj dalej
Call Now Button