Zaznacz stronę

Szkolenia dla kadry HR w Sosnowcu

W bogatej ofercie organizowanych przez nas kursów, dostępne są między innymi szkolenia dla kadry HR w Sosnowcu. Tego rodzaju zajęcia pozwalają zgłębić wiedzę na temat rekrutacji i poszukiwania potencjalnych pracowników. Podczas lekcji, uczestnicy szkolący się pod okiem ekspertów z dziedziny HR-u, poznają między innymi techniki prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych czy przeanalizują najczęściej popełniane podczas nich błędy. Kurs, który oferujemy trwa czterdzieści godzin i w całości odbywa się w weekendy. Dzięki temu mogą w nim uczestniczyć osoby, które od poniedziałku do piątku mają wiele obowiązków, uniemożliwiających ich dodatkową edukację. Zapraszamy również do sprawdzenia naszych pozostałych propozycji szkoleń. Wśród nich znajdą Państwo między innymi kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Sosnowcu czy zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu sekretarki medycznej.

Kurs specjalisty HR w Sosnowcu

Zgłosić się na oferowany przez nas kurs specjalisty HR w Sosnowcu mogą również osoby, które dotychczas nigdy nie wykonywały zawodu rekrutera, ale chciałyby znaleźć zatrudnienie na tym stanowisku. Właśnie dlatego szkolenie kierujemy przede wszystkim do tych z Państwa, którzy są dopiero na początku swojej kariery zawodowej lub macie w planach zmianę branży zatrudnienia. Uczestnictwo w kursie będzie bowiem znakomitą okazją do poznania najważniejszych zagadnień związanych z HR-em, które pozwolą czuć się swobodnie i dobrze wykonywać swoje obowiązki już na początku pracy.

Screening w procesie rekrutacji

Wyselekcjonowanie odpowiedniego pracownika spośród wielu kandydatów aplikujących na konkretne stanowisko jest niezwykle skomplikowanym i trudnym procesem. Wynika to między innymi z tego, że wiele aspirujących do zatrudnienia osób nagina w swoim CV faktycznie posiadane umiejętności. Zminimalizować ryzyko związane z zatrudnieniem niekompetentnej osoby pozwala między innymi odpowiednie zweryfikowanie kandydata, które fachowo określane jest screeningiem. Jest to bardzo trudna umiejętność, która wymaga szerokiej wiedzy. Podczas organizowanego przez nas kursu, kadra dydaktyczna dołoży jednak wszelkich starań, aby nauczyć Państwa tej skomplikowanej sztuki. Dzięki temu ewentualne podjęcie decyzji rekrutacyjnej, z pewnością okaże się dla Państwa znacznie prostsze i obarczone będzie o wiele mniejszym ryzykiem.

Techniki prowadzenia rozmów rekrutacyjnych

Choć wydawać się może, że zawód HR-owca nie jest trudny, a prowadzenie rozmów rekrutacyjnych jest niezwykle prostą czynnością, to niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z branżą, w które liczba dostępnych na rynku specjalistów jest niewielka. W takich przypadkach znalezienie odpowiedniego kandydata do pracy, a także zwerbowanie go do pracy wymaga konkretnych umiejętności. Przydatna może się zatem okazać znajomość różnorodnych technik prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. I właśnie między innymi tego, będą mieli Państwo okazję nauczyć się podczas organizowanych przez nas szkoleń dla specjalistów z branży HR. Jeśli zatem chcecie nabyć lub rozwinąć posiadane już umiejętności, zapraszamy do zgłaszania się na kurs poprzez formularz.

Call Now Button