Zaznacz stronę

Kurs specjalisty ds. HR w Katowicach

Jeśli są Państwo zainteresowani zmianą branży zatrudnienia lub jesteście dopiero na początku swojej kariery zawodowej i chcielibyście wykonywać zawód rekrutera, zapraszamy na organizowane przez nas szkolenie przygotowujące do wykonywania tego zawodu. Organizujemy bowiem kurs specjalisty ds. HR w Katowicach. Zajęcia, które prowadzimy stanowią doskonałą formę edukacji, która pozwoli posiąść niezbędne umiejętności do spełniania się na omawianym stanowisku. Oprócz tego, przedstawimy również Państwu praktyczne porady, dzięki którym łatwiej będzie Wam prowadzić procesy rekrutacyjne, a wyselekcjonowanie odpowiedniego kandydata do zatrudnienia stanie się znacznie prostsze. W przypadku zainteresowania uczestnictwem w kursie, zapraszamy do zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy.

Czego można nauczyć się podczas szkolenia z zakresu HR w Katowicach?

Stworzenie odpowiedniego programu szkoleniowego jest kluczowe, aby przyniosło ono pożądane skutki. Właśnie dlatego, podczas kursu poruszymy wszystkie najważniejsze kwestie związane z wykonywaniem pracy na stanowisku rekrutera. Jaką konkretnie wiedzę będzie można zdobyć w trakcie zajęć? Program nauczania obejmuje takie zagadnienia, jak między innymi:

  • metody doboru i oceny kandydatów,
  • etapy procesu rekrutacyjnego,
  • techniki prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych,
  • źródła pozyskiwania kandydatów do pracy.

Ponadto zwrócimy również uwagę na najczęściej popełniane błędy przez HR-owców podczas prowadzonej rekrutacji. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko ich wystąpienia podczas wykonywania zawodu.

Stawiamy na jakość

Przystępując do naszego kursu, mogą mieć Państwo pewność satysfakcji ze zdobytej wiedzy. Wynika to z faktu, że ogromną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzony szkoleń. Tylko w ten sposób, można bowiem odpowiednio przygotować osobę do wykonywania konkretnego zawodu. W jaki sposób dbamy o najwyższy standard kursów? Przede wszystkim poprzez zatrudnienie odpowiedniej kadry. Zajęcia w naszym towarzystwie prowadzą bowiem wykwalifikowani prelegenci, którzy doskonale znają się na prowadzeniu rekrutacji na każdym etapie oraz posiadają bogate umiejętności w wyszukiwaniu kandydatów. Warto również zaznaczyć, że prowadzący szkolenie dysponują również niezwykle bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzielą się podczas kursów. Dzięki temu, mają Państwo możliwość odkrycia tajników zawodu rekrutera, już podczas pierwszych lekcji.

Poznaj naszą pełną ofertę

W naszym towarzystwie edukacyjno-szkoleniowym prowadzimy nie tylko kursy specjalistów ds. HR. Oferta, którą przygotowaliśmy jest bowiem znacznie szersza. Prowadzimy bowiem kursy w zakresie kompetencji miękkich, a także kwalifikacyjnych, tak zwanych twardych. Pierwsze z nich dotyczą na przykład umiejętności radzenia sobie ze stresem, technik sprzedaży i negocjacji, autoprezentacji czy profesjonalnej obsługi klienta. Szkolenia kwalifikacyjne to z kolei między innymi kursy rejestratorki medycznej w Katowicach, cukiernika, podstaw wizażu, doradcy dietetycznego czy szefa kuchni. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty szkoleń, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt, a chętnie wyjaśnimy Wam wszelkie niejasności.

Call Now Button