Zaznacz stronę

Szkolenie dla kadry HR w Gliwicach

Przygotowana przez nasze towarzystwo oferta szkoleń skierowana jest nie tylko do osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w danym kierunku. Prowadzimy bowiem również kursy udoskonalające dla osób pracujących już na konkretnym stanowisku. Oferta ta skierowana jest między innymi do rekruterów. Korzystając z naszych usług, można bowiem przystąpić do szkolenia dla kadry HR w Gliwicach. Z omawianej oferty skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, chcący podnieść kwalifikacje zatrudnianej kadry. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami szkoleń, które organizujemy. W ich obszernej bazie znajdą Państwo między innymi kurs programowania aplikacji mobilnych w Gliwicach, doradcy dietetycznego, barmana i baristy pierwszego stopnia oraz wiele innych propozycji.

Szkolenia obejmujące headhunting

Orgaznizowane przez nas szkolenia obejmują nie tylko edukację związaną z nauką podstawowych zagadnień dotyczących rekrutacji pracowników. Podczas zajęć uczymy również kursantów trudnej sztuki headhuntingu. Czym ona jest? Headhunter, oznaczający w wolnym tłumaczeniu łowcę głów, odpowiada za wyszukanie odpowiedniego pracownika na konkretne stanowisko. W odróżnieniu od tradycyjnej rekrutacji, w tym przypadku to rekruter zgłasza się do potencjalnego pracownika z propozycją zatrudnienia, nawet jeśli ten nie jest obecnie na etapie poszukiwania pracy. Można zatem powiedzieć, że headhunting polega na odnalezieniu i zatrudnieniu kompetentnego specjalisty. Jest to umiejętność doceniana szczególnie w branżach, w której trudno znaleźć odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Ma to miejsce szczególnie w przypadku zawodów z dziedziny IT czy podczas prowadzenia rekrutacji na stanowiska kierownicze.

Kurs specjalisty ds. HR w Gliwicach

Jesteśmy w pełni świadomi tego, że wiele osób dąży do zmiany branży zatrudnienia. Wynika to wielu powodów, a wśród nich często wymieniane są między innymi zbyt niskie płace związane z pracą na konkretnym stanowisku lub wypalenie zawodowe. Właśnie dlatego, nasza oferta skierowana jest również do osób, które chcąc rozpocząć karierę w zupełnie nowym dla siebie obszarze. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wykonywaniem zawodu rekrutera, doskonałym sposobem na postawienie pierwszego kroku w tym kierunku, może być organizowany przez nas kurs specjalisty ds. HR w Gliwicach. Podczas niego zaznajomią się Państwo nie tylko z podstawowymi zagadnieniami niezbędnymi do wykonywania pracy na tym stanowisku, ale również otrzymacie praktyczną porcję wiedzy, pozwalającą na rzetelne wykonywanie zadań już od pierwszego dnia w nowym miejscu zatrudnienia.

Format kursu specjalisty ds. HR w Gliwicach

W przypadku wielu kursów, na które osoby nie są oddelegowywane przez pracodawcę, a zgłaszają się na nie samodzielnie, niezwykle istotny jest ich format. Wynika to między innymi z formy wykonywanego obecnie zawodu czy codziennych obowiązków. Właśnie dlatego organizowane przez nas szkolenie specjalisty do spraw HR przygotowaliśmy w dogodnej dla uczestników formule. Wszystkie zajęcia odbywają się bowiem w weekendy, kiedy większość osób ma więcej wolnego czasu, który może wykorzystać właśnie na inwestycję w siebie. Warto dodać, że cały kurs trwa czterdzieści godzin i jest to wystarczający okres, aby przygotować się do wykonywania wspomnianego zawodu.

Call Now Button