Zaznacz stronę

Kursy specjalisty ds. HR w Bytomiu

Szeroka oferta szkoleń, które organizuje nasze towarzystwo, obejmuje między innymi kursy specjalisty ds. HR w Bytomiu. Na czym one polegają i do kogo są skierowane? Zajęcia te stanowią doskonałą formę przygotowania do wykonywania zawodu rekrutera. Podczas nich zaznajomią się Państwo z wszystkimi najważniejszymi kwestiami, które pozwolą podjąć pracę na tego rodzaju stanowisku. Przygotowane przez nas szkolenia dedykowane są przede wszystkim do osób, które chcą zmienić branżę lub dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i chciałby realizować się właśnie w roli HR-owca. W przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach, zapraszamy do zgłaszania się. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzenia pozostałych szkoleń z naszej oferty. Wśród nich dostępne są między innymi kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu i wiele innych zajęć.

Dlaczego specjalista ds. HR jest dobrym zawodem?

Rynek pracy w naszym kraju jest niezwykle szeroki, a zatrudnienie można znaleźć w naprawdę wielu branżach. Dlaczego jednak warto rozważyć karierę na stanowisku specjalisty ds. HR? Wynika to przede wszystkim z powodu dużego zapotrzebowania na tego rodzaju pracowników. Zawodowym rekruterom ufa bowiem coraz więcej przedsiębiorców, którzy doceniają skuteczność osób zatrudnionych na tym stanowisku, w poszukiwaniu specjalistów. Oprócz tego pracownik odpowiedzialny za HR, może otrzymać pracę w firmach z rozmaitych branż. Specjaliści z tej dziedziny często zatrudniani są bowiem między innymi w bankach, firmach z branż energetycznych oraz IT czy międzynarodowych przedsiębiorstwach handlowych.

Jak przebiega kurs specjalisty ds. HR w Bytomiu?

Organizowany przez nas kurs specjalisty ds. HR w Bytomiu to łącznie czterdzieści godzin zajęć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, szkolenie prowadzimy w weekendy, aby nie kolidowało ono z codziennymi obowiązkami kursantów. Jakie tematy poruszane są podczas lekcji? W trakcie zajęć omawiamy zagadnienia związane między innymi z:

  • etapami procesu rekrutacyjnego,
  • błędami popełnianymi podczas rozmów kwalifikacyjnych,
  • profilowaniem kandydatów do pracy.

Ponadto podczas kursu nauczymy również uczestników tego, w jaki sposób prowadzić rozmowę o pracę, a także skąd pozyskiwać kandydatów, przedstawimy formy rekrutacji oraz wyjaśnimy, czym jest polityka personalna, jaka jest jej istota i cele.

Szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę

Jeśli szkolenie ma przynieść rzeczywiste korzyści kursantom, musi być ono prowadzone przez prawdziwych ekspertów z danej dziedziny. Właśnie dlatego, nasze towarzystwo przykłada tak ogromną uwagę do kadry dydaktycznej. Organizowane przez nas kursy specjalisty ds. HR odbywają się zatem pod okiem wykwalifikowanej i przede wszystkim niezwykle doświadczonej kadry. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu można nabyć nie tylko wiedzę, ale poznać również praktyczne porady, które z pewnością okażą się pomocne podczas wykonywania zawodu. Warto dodać, że podczas lekcji, wiedza przekazywana jest w przystępny i zrozumiały dla kursantów sposób. Oprócz tego, prowadzący szkolenie pozostają do Państwa dyspozycji. W przypadku wystąpienia wszelkich niejasności, można uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na niezrozumiałe kwestie

Call Now Button