Zaznacz stronę

Szkolenia dla sekretarek medycznych w Katowicach

Jeśli są Państwo zainteresowani podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych, zapraszamy do skorzystania z organizowanych przez nasze towarzystwo rozmaitych kursów. Wśród nich, dostępne są między innymi szkolenia dla sekretarek medycznych w Katowicach. Uczestnictwo w zajęciach do doskonała okazja do tego, aby przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia, związane z zatrudnieniem na wspomnianym stanowisku. Podczas lekcji omawiane są bowiem takie tematy, jak między innymi zarządzanie recepcją oraz organizacja pracy sekretariatu medycznego czy profesjonalna obsługa pacjenta. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących kursów, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs rejestratorek medycznych w Katowicach

Kurs rejestratorek medycznych w Katowicach jest znakomitym sposobem na odświeżenie posiadanej wiedzy, ale nie tylko. Szkolenie, które oferujemy, to również szansa na nabycie umiejętności pozwalających na rozpoczęcie pracy na wspomnianym stanowisku. Właśnie dlatego, na zajęcia zapraszamy w szczególności osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową lub chcą zmienić branżę zatrudnienia. Podczas lekcji zaznajomimy Państwa ze wszystkimi, najważniejszymi zagadnieniami, niezbędnymi do podjęcia pracy na stanowisku rejestratorki medycznej. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych ofert szkoleń dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich dostępne są między innymi kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Katowicach, zajęcia z podstaw wizażu, cukiernictwa czy zagadnień kadrowo-płacowych.

Jak przebiega kurs rejestratorek medycznych w Katowicach?

Dostępny w naszej ofercie kurs rejestratorek medycznych w Katowicach to szereg zajęć pozwalających nabyć wiedzę, która sprawi, że będą mogli Państwo nie tylko podjąć pracę na tym stanowisku, ale również dobrze ją wykonywać już od pierwszego dnia zatrudnienia. Uczestnictwo w zajęciach oznacza bowiem zdobycie praktycznych umiejętności, obejmujących między innymi sporządzanie wypisów dla pacjentów i odpisów ich dokumentacji lekarskiej czy obsługę programu Medicus. Wynika to z odpowiednio zaplanowanego przebiegu kursu. Podczas czterdziestu godzin zajęć, kadra prowadząca zajęcia omówi bowiem z Państwem krok po kroku, wszelkie najważniejsze kwestie zawodu rejestratorki medycznej. Wszystko to odbędzie się podczas łącznie czterdziestu godzin lekcji. Warto zaznaczyć, że szkolenie zakończone jest zewnętrznym egzaminem, potwierdzającym nabycie nowych kwalifikacji.

Przepisy pracy w służbie zdrowia

Organizowane przez nas szkolenie obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia przygotowujące do podjęcia zatrudnienia na stanowisku sekretarki medycznej. Właśnie dlatego, podczas zajęć nie mogło zabraknąć kwestii związanych z przepisami prawa związanego z pracą w służbie zdrowia. Podczas kursu poruszone zostaną zatem tematy dotyczące kultury i etyki zawodu, tajemnicy zawodowej czy sprawozdawczości w finansowaniu świadczeń zdrowotnych. Nasi prowadzący nauczą Państwa również między innymi obsługi systemu elektronicznej weryfikacji uprawnień świadczeniobiorców i wielu innych, niezwykle istotnych zagadnień.

Call Now Button