Zaznacz stronę

Szkolenie dla sekretarek medycznych w Gliwicach

W bogatej ofercie kursów, które organizuje nasze towarzystwo, znajduje się między innymi szkolenia dla sekretarek medycznych w Gliwicach. Jest to zatem doskonała okazja, do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Uczestnicząc w czterdziestogodzinnym kursie, można bowiem zaznajomić się, ze wszystkimi najbardziej istotnymi zagadnieniami związanymi z pracą na stanowisku sekretarki medycznej. Doświadczona kadra prowadząca lekcje, dołoży wszelkich starań, aby czuli się Państwo usatysfakcjonowani rezultatem kursu, a zdobyta wiedza pozwoliłam Wam jeszcze lepiej wykonywać swój zawód. W przypadku chęci uczestnictwa, zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych kursów. Wśród nich dostępne są między innymi szkolenia dla kadry HR w Gliwicach, a także zajęcia z programowania Androida.

Kurs rejestratorek medycznych w Gliwicach

Uczestnictwo w organizowanym przez nas szkoleniu, to również doskonała szansa dla osób bezrobotnych lub tych, które chcą zmienić branże zatrudnienia. Kurs rejestratorek medycznych w Gliwicach, pozwoli bowiem poznać wszelkie niezbędne zagadnienia, aby móc wykonywać omawiany zawód. Jeśli zatem chcą Państwo rozpocząć karierę zawodową właśnie w tym kierunku, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czego można się nauczyć podczas szkolenia? Zajęcia obejmują takie tematy, jak na przykład:

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • profesjonalna obsługa pacjenta,
  • zarządzanie recepcją i sekretariatem medycznym,
  • zasady pracy w służbie zdrowia.

Kurs z prowadzenia dokumentacji medycznej

Wśród zagadnień omawianych podczas prowadzonego przez nas kursu, znaczną część czasu poświęcamy na kształcenie w kierunku prowadzenia dokumentacji medycznej. Jest to niezwykle ważne, ponieważ to jeden z głównych obowiązków każdej sekretarki medycznej. Co dokładnie obejmują lekcje związane z omawianym tematem? W trakcie zajęć przedstawimy Państwu między innymi rodzaje dokumentacji medycznej, zasady jej udostępniania, a także archiwizowania. Oprócz tego wyjaśnimy również, w jaki sposób wypisywać wszelkie zaświadczenia. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu dowiedzą się Państwo również, jak sporządzić wypis pacjenta oraz jak przygotować odpis dokumentacji lekarskiej. Znajomość wymienionych zagadnień pozwoli zatem nie tylko w odpowiedni sposób przygotować się do egzaminu kończącego kurs, ale również nauczyć się praktycznego wykonywania zawodu.

Praca na oprogramowaniu Medicus

Cyfryzacja wielu usług związanych z branżą medyczną sprawiła, że rejestratorki i sekretarki wiele zadań wykonują przy wykorzystaniu różnorodnych programów informatycznych. Jednym z najpopularniejszych z nich jest Medicus. Jest to nowoczesny system wykorzystywany do kompleksowego zarządzania placówką medyczną. W celu jak najlepszego przygotowania naszych kursantów do wykonywanego zawodu, nasze zajęcia obejmują również ćwiczenia z wykorzystaniem wspomnianego oprogramowania. Dzięki temu mają Państwo możliwość poznania jego funkcji oraz nauczenia się obsługi. Warto dodać, że podczas szkolenia zaznajamiamy uczestników również z innymi systemami elektronicznymi wykorzystywanymi w placówkach medycznych.

Call Now Button