Zaznacz stronę

Szkolenie dla sekretarek medycznych w Bytomiu

Szeroka oferta kursów przygotowanych przez nasze towarzystwo obejmuje między innymi szkolenia dla sekretarek medycznych w Bytomiu. Uczestnictwo w zajęciach to doskonałe źródło pozyskania niezbędnej wiedzy do wykonywania tego zawodu. Nasze szkolenie dedykowane jest przede wszystkim do osób, które nie miały wcześniej styczności z pracą na stanowisku sekretarki medycznej, ale chciałby podjąć zatrudnienie w tym zawodzie. Zapraszamy zatem głównie osoby, które są absolwentami szkół oraz uczelni wyższych i stoją u progu swojej kariery zawodowej. Kurs jest również dobrą okazją do podjęcia pierwszego kroku w celu przebranżowienia się i zdobycia wiedzy w nowym kierunku. Jeśli jednak wolą Państwo spróbować swoich sił w innym zawodzie, w naszej ofercie znajdziecie również kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu, florysty, cukiernika, barmana, szefa kuchni i wielu innych profesji.

Co wyróżnia nasz kurs dla sekretarek medycznych?

Na rynku dostępnych jest wiele kursów dla sekretarek medycznych. Dlaczego zatem warto przystąpić do szkolenia organizowanego właśnie przez nas? Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim, prowadzony jest on przez specjalistów z tej dziedziny, dysponujących ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu, nabędą Państwo nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale uzyskacie również praktyczne porady, które z pewnością okażą się przydatne podczas wykonywania zawodu. Ponadto, oferowany przez nas kurs zakończony jest zewnętrznym egzaminem. Dzięki temu, nabyta przez Państwa wiedza będzie udokumentowana, co z pewnością doceni potencjalny pracodawca. Do istotnych zalet szkolenia należy również zaliczyć prowadzenie zajęć na wykorzystywanych w branży programach. Chodzi między innymi o system Medicus. Dzięki temu, już w pierwszym dniu w nowej pracy, będą potrafili Państwo obsługiwać to oprogramowanie i nie będzie konieczne dodatkowe doszkalanie się w kierunku jego znajomości. Warto również dodać, że przygotowana przez nas oferta obejmuje także lekcje dotyczące współpracy placówek medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zagadnienia omawiane podczas kursu sekretarki medycznej

Przygotowany przez nas kurs sekretarki medycznej w Bytomiu trwa łącznie czterdzieści godzin. Jest to wystarczający okres czasu, aby zdobyć niezbędną wiedzę pozwalającą nie tylko odpowiednio przygotować się do egzaminu kończącego zajęcia, ale również umożliwia on wykonywanie zawodu na odpowiednim poziomie. Wynika to między innymi z dobrze zaplanowanego schematu szkolenia. Jakie konkretnie zagadnienia są podczas niego omawiane? Podczas kursu uczestnicy będą mogli nauczyć się na przykład zasad pracy w służbie zdrowia, a konkretnie jej struktur czy regulacji prawnych. Oprócz tego poruszamy również zagadnienia związane z zarządzaniem recepcją. Mowa między innymi o roli rejestracji w funkcjonowaniu placówki medycznej czy wyposażeniu sekretariatu medycznego. Ponadto w trakcie szkolenia uczymy także prowadzenia dokumentacji medycznej, obsługi komputera w tym elektronicznej dokumentacji medycznej czy profesjonalnej obsługi pacjenta. Ostatnie z wymienionych zagadnień jest szczególnie ważne, ponieważ praca w służbie zdrowia wiąże się z koniecznością zachowania etyki i tajemnicy zawodowej.

Call Now Button