Zaznacz stronę

Kurs tworzenia aplikacji mobilnych w Sosnowcu

Kurs tworzenia aplikacji mobilnych w Sosnowcu jest jedną z wielu ofert szkoleń przygotowanych przez nasze towarzystwo. Na czym on polega i do kogo jest skierowany? Kurs dedykowany jest dla osób, które nie posiadają doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie i chcą zmienić branżę, w której są obecnie zatrudnione. Oprócz tego nasze zajęcia kierujemy również do absolwentów szkół i uczelni wyższych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów IT, krok po kroku nauczymy Państwa programowania aplikacji mobilnych. W tym celu sześćdziesięciogodzinne szkolenie obejmuje podstawy języka C++, a także programowania z wykorzystaniem MIT App Inventor. Warto dodać, że kurs zakończony jest egzaminem zewnętrznym, potwierdzającym umiejętności kursantów.

Dlaczego warto przystąpić do kursu tworzenia aplikacji mobilnych w Sosnowcu?

Do kursu tworzenia aplikacji mobilnych w Sosnowcu warto przystąpić z wielu powodów. Jednym z najważniejszych z nich jest możliwość zdobycia umiejętności, dających naprawdę wiele możliwości. Programiści aplikacji mobilnych znajdują bowiem zatrudnienie w ogromnej liczbie firm. Z ich usług korzystają bowiem nie tylko przedsiębiorstwa, które świadczą usługi z zakresu IT, ale również firmy z wielu innych branż, w tym bankowej, energetycznej czy elektronicznej. Duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z tej dziedziny, a także ich ciągły niedobór sprawia, że zawód programisty jest bardzo dobrze płatny. Dlatego jeśli chcą Państwo rozpocząć swój rozwój w tym kierunku, dobrym sposobem na postawienie pierwszego kroku może być uczestnictwo w naszych kursach.

Szkolenie z programowania Androida w Sosnowcu

Programowanie to niezwykle szeroka dziedzina, która pozwala na tworzenie programów na rozmaite urządzenia. Mogą być one dedykowane do systemów operacyjnych, takich jak Windows, Linux, iOS czy Android. Jednym z najpopularniejszych z nich jest ostatni z wymienionych. System Android wykorzystywany jest do obsługi większości urządzeń mobilnych, w postaci tabletów czy smartfonów. I właśnie dlatego warto znać to środowisko, ponieważ zapotrzebowanie na aplikacje działające na tym systemie stale rośnie. Korzystając z naszych szkoleń będą mieli Państwo doskonałą okazję, aby zaznajomić się z programowaniem Androida w Sosnowcu. Podczas kursu uczymy bowiem tego, w jaki sposób od podstaw stworzyć aplikację i jak nią zarządzać. W przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu, zapraszamy do zapisów. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi zajęciami, które organizujemy. Są to między innymi szkolenia dla kadry HR w Sosnowcu, kursy barmańskie, cukiernicze, florystyczne i nie tylko.

Tworzenie gier na Androida

Nauczenie się programowania Androida wiąże się ze zdobyciem umiejętności pozwalających na tworzenie nie tylko aplikacji. Opanowanie tej dziedziny sprawia bowiem, że programiści są w stanie również opracowywać gry, na tego rodzaju system. Uczęszczając zatem na nasz kurs, mają Państwo szanse zdobyć podstawową wiedzę z programowania Androida, która może okazać się znakomitą trampoliną do dalszego rozwoju w tym kierunku. Wraz z upływem czasu, tworzenie gier na wspomniany system może okazać się dla Państwa nie tylko hobbystycznym zajęciem, ale również sposobem na życie.

Call Now Button