Zaznacz stronę

Kurs tworzenia aplikacji mobilnych w Katowicach

Przygotowana przez nasze Towarzystwo Edukacyjno-Szkoleniowe oferta, obejmuje między innymi kurs tworzenia aplikacji mobilnych w Katowicach. Tego rodzaju zajęcia skierowane są do osób nieposiadających doświadczenia zawodowego w tym obszarze, które chcą nabyć wiedzę ze wspomnianej dziedziny informatyki. Organizowane przez nas lekcje obejmują łącznie sześćdziesiąt godzin zajęć, podczas których uczestnicy zaznajomią się z najważniejszymi zagadnieniami, dzięki którym będą w stanie samodzielnie stworzyć aplikację na najpopularniejsze systemy mobilne, takie jak Android czy iOS. Jest to zatem znakomita okazja do zdobycia wiedzy pozwalającej na rozpoczęcie kariery zawodowej czy zmianę branży zatrudnienia. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje również inne zajęcia. Prowadzimy bowiem między innymi szkolenia dla sekretarek medycznych w Katowicach czy kursy specjalisty ds. HR.

Jakie zagadnienia obejmuje kurs tworzenia aplikacji mobilnych w Katowicach?

Organizowane przez nas zajęcia składają się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Podczas pierwszej z nich omawiane są najważniejsze zagadnienia niezbędne do wykonywania zawodu programisty aplikacji mobilnych. Część praktyczna to z kolei lekcje, dzięki którym samodzielnie doświadczyć można, na czym polega praca w tej dziedzinie informatyki. Uczestnicy kursu zostaną zatem przeszkoleni między innymi z podstawowych komend języka C++, operacji matematycznych i logicznych, procedur i funkcji, a także z obsługi bibliotek i plików zewnętrznych w programie MIT App Inventor. Ukończenie szkolenia wiąże się zatem ze zdobyciem niezbędnej wiedzy oraz umiejętności umożlwiających wykonywanie zawodu, który obecnie potrzebuje ogromnej liczby specjalistów. Analizując jednak rynek pracy można stwierdzić, że w kolejnych latach zapotrzebowanie na programistów aplikacji mobilnych będzie jeszcze większe, dlatego zachęcamy Państwa do zgłoszenia się na organizowane przez nas zajęcia. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zagadnień obejmujących kurs, zapraszamy do kontaktu.

Kurs programowania Androida w Katowicach

Nauka programowania pozwala znaleźć zatrudnienie w wielu przedsiębiorstwach. Specjaliści z tej dziedziny są bowiem niezbędni nie tylko w globalnych korporacjach, ale coraz częściej również w niewielkich firmach. Warto jednak wybrać odpowiedni kierunek tej profesji, a tym, bez wątpienia jest Android, czyli jeden z najpopularniejszych obok iOS-a systemów operacyjnych na urządzenia mobilne. Uczestnicząc zatem w naszym kursie programowania Androida w Katowicach, zdobędą Państwo niezbędną wiedzę pozwalającą nie tylko na tworzenie aplikacji na ten „silnik”, ale również ich konfiguracji czy wprowadzania w nich modernizacji oraz zabezpieczeń. Podczas zajęć prowadzonych przez kadrę doświadczonych ekspertów, przekazywana jest bowiem nie tylko wiedza niezbędna do skutecznego przystąpienia do egzaminu, ale również praktyczne porady. Dzięki nim, już na początku przygody z programowaniem aplikacji na Androida, będą Państwo w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami i wykonywać oprogramowania na potrzeby klientów z różnorodnych branż.

Call Now Button