Zaznacz stronę

Kurs pisania aplikacji mobilnych w Gliwicach

Informatyka jest jedną z branż, w której nie tylko w naszym kraju brakuje ogromnej liczby specjalistów. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób pragnie zgłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie i rozpocząć karierę w tym kierunku. Do wykonywania zawodu konieczne jest jednak zdobycie wiedzy. Tę można nabyć między innymi podczas organizowanych przez nas kursów pisania aplikacji mobilnych w Gliwicach. Zajęcia, na które przyjmowane są zgłoszenia, dedykowane są dla osób bez doświadczenia zawodowego. Podczas nich można zdobyć niezbędne kwalifikacje, które pozwolą Państwu na wykonywanie prac programisty aplikacji mobilnych. Przygotowane przez nas szkolenie trwa sześćdziesiąt godzin i prowadzone jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z branży.

Co obejmuje kurs programowania aplikacji mobilnych w Gliwicach?

Podczas wielogodzinnego kursu programowania aplikacji mobilnych w Gliwicach zdobędą Państwo wiedzę, dzięki której będziecie mogli wykonywać zarówno podstawowe zadania, jak i te znacznie bardziej zaawansowane. Wszystko to dzięki rozmaitym zajęciom, które obejmują najważniejsze zagadnienia związane ze wspomnianą branżą. Co konkretnie obejmuje organizowane przez nas szkolenie? Kursanci zaznajomią się między innymi z podstawami jednego z najpopularniejszych języków w informatyce, czyli C++. Nasz kurs pisania aplikacji mobilnych obejmuje bowiem zagadnienia związane z wykorzystaniem komend języka C++, procedury i funkcje, a także obsługę bibliotek oraz plików zewnętrznych. Co ważne, zajęcia mają formę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko w ten sposób można odpowiednio przygotować się do wykonywania zawodu programisty aplikacji mobilnych.

Kurs programowania aplikacji mobilnych w Gliwicach

Teoria w informatyce jest niezwykle ważna, ale kluczem do rozwiązania wielu problemów często okazuje się umiejętność jej praktycznego wykorzystania. Właśnie dlatego podczas organizowanych przez nas kursów przykładamy do praktyki tak ogromną wagę. Uczestnicy naszych zajęć mają więc okazję poznać i nauczyć się pracować między innymi z wykorzystaniem MIT App Inventor. Co to dokładnie jest? To specjalne oprogramowanie wykorzystywane do tworzenia aplikacji mobilnych na potrzeby urządzeń pracujących na systemach Android oraz iOS. Podczas kursu, uczestnicy odkryją między innymi budowę i narzędzia, które oferuje MIT App Inventor, a także przy jego pomocy nauczą się pisania aplikacji mobilnych.

Dlaczego warto przystąpić do naszego kursu programowania aplikacji mobilnych w Gliwicach?

Jeśli zastanawiają się Państwo czy warto wybrać się na organizowany przez nas kurs pisania aplikacji mobilnych w Gliwicach, szczerze Was do tego zachęcamy. Wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim, będą mogli Państwo posiąść wiedzę z niezwykle wąskiej dziedziny. To z kolei przekłada się na możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy, dającej ogromne możliwości. Ponadto, nasze kursy to przede wszystkim praktyka, umożliwiające jeszcze szybsze nabywanie umiejętności. Ponadto, lekcje prowadzone są w zrozumiałej dla uczestników formie, dlatego nawet zupełnie nieznający się na programowaniu kursanci, będą w stanie sporo się nauczyć. Warto dodać, że nasze szkolenia odbywają się również w innych miastach. Prowadzimy bowiem kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Katowicach, Bytomiu, Będzinie i innych miastach na Górnym Śląsku.

Call Now Button