Zaznacz stronę

Kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu

W szerokiej gamie szkoleń organizowanych przez nasze towarzystwo, znajdują się między innymi kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu. Na czym polegają zajęcia i co one obejmują? Szkolenie skierowane jest do osób bez doświadczenia w tej dziedzinie, które chcą rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Cały kurs trwa sześćdziesiąt godzin i prowadzony jest przez doświadczoną kadrę dysponującą ogromną wiedzą. Lekcje składają się z części teoretycznych oraz praktycznych i prowadzone są w niewielkich grupach, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty kształcenia. W przypadku zainteresowania uczestnictwem w kursie, zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi zajęciami, które organizujemy. Są to między innymi kursy specjalisty ds. HR w Bytomiu, szkolenia dla sekretarek medycznych oraz wiele innych propozycji.

Podstawy języka C++

Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez programistów języków jest C++. To właśnie głównie on stosowany jest do tworzenia rozmaitych aplikacji, a także innego rodzaju programów dedykowanych aplikacjom mobilnym czy komputerom. Właśnie dlatego, jego poznanie jest tak ważne, w przypadku chęci rozpoczęcia pracy w zawodzie programisty. Organizowany przez nas kurs, nie byłby zatem odpowiednim przygotowaniem do rozpoczęcia kariery w tym kierunku, bez dogłębnego zaznajomienia się z językiem C++. Jakie konkretnie aspekty z nim związane poruszymy podczas szkoleń? Uczestnicy lekcji nabędą umiejętności związane między innymi z instrukcjami warunkowymi, zmiennymi, obsługą bibliotek i wieloma innymi, kluczowymi zagadnieniami.

Programowanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem MIT App Inventor

Zdobycie wiedzy teoretycznej w zawodzie programisty jest niezwykle ważne. Kluczem do umiejętnego wykonania wielu zadań jest jednak często praktyka. Właśnie dlatego podczas organizowanych przez nas kursów tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu, przykładamy do niej tak dużą uwagę. Jakie kwestie dotyczące zagadnień praktycznych poruszamy w trakcie lekcji? Uczestnicy szkolą się wykorzystując do tego program MIT App Inventor. Podczas kursu realizujemy zatem zadania pozwalające nabyć wiedzę związaną między innymi z konfiguracją urządzeń mobilnych, budową i narzędziami wspomnianego programu, wykonywaniem instrukcji warunkowych czy obsługą bibliotek i plików zewnętrznych.

Kurs tworzenia aplikacji mobilnych przepustką do lepszej pracy

Jeśli są Państwo dopiero na początku swojej kariery zawodowej lub jesteście zainteresowani zmianą środowiska pracy, zapraszamy Was do zgłoszenia się na organizowane przez nas kursy tworzenia aplikacji mobilnych w Bytomiu. Uczestnictwo w zajęciach jest doskonałą formą zdobycia nowych umiejętności, które mogą okazać się znakomitą przepustką do podjęcia pracy w zupełnie innymi niż dotychczas zawodzie. Dlaczego warto rozpocząć karierę w branży IT? Wynika to z wielu powodów. Przede wszystkim jednak ze względów finansowych. Programista jest bowiem jednym z najlepiej płatnych zawodów. Oprócz tego, szeroki rynek pracy sprawia, że znalezienie zatrudnienia w tej dziedzinie nie jest trudne. Ponadto, jest to niezwykle ciekawy fach, dzięki któremu można rozwijać swoją kreatywność, a monotonia jest w tym przypadku zupełnie obca.

Call Now Button